MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 6743451
nr 674 3451
Matsalsbord
1880-tal, längd: 122, djup: 99, höjd: 79
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2010
kl 17:06:27
20/12 12:32:03